Tag: alban hoxha

VIDEO/Bashkëshortja e Alban Hoxhës humbi jetën në lindje, mjekët dënohen me...

Në Dhjetor të vitit 2014, në maternitetin “Koço Gliozheni”, Doriana Haka lindi një djalë përmes operacionit. Por fatkeqësisht, 24 orë më pas gjendja e...

VIDEO/ Shkëmbim komentesh: Alban Hoxha dhe Çiljeta ‘plasin’ instagramin

Këngëtarja  Çiljeta  Xhilaka është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në media dhe jeta e saj private merr vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja prej...

Probleme të vazhdueshme, merr fund lidhja 3-vjeçare mes Çiljetës dhe Albanit

Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e tyre, pas uljeve dhe ngritjeve të vazhdueshme. Megjithëse marrëdhënia mes tyre ka pasur uljet dhe ngritjet e veta tashmë...

Shpërthen keq Çiljeta pas lajmit për ndarjen nga Alban Hoxha

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është komentuar sërish në media jo si këngëtare, por për jetën e saj private. Ajo është përfolur për lidhjen...

FOTO/Çiljetës i soset durimi: Na lini rehat, kur të ndahemi iu...

Prej kohësh, bashkëjetesa e Çiljeta Çilagës me portierin e Partizanit, Alban Hoxha është kthyer në qënder të vemendjes. Ishin disa video të publikuara në rrjetet...

Gjykata merr vendimin, 3 muaj burg për portierin e Partizanit

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 muaj burg portierin e Partizanit, Alban Hoxha. Portieri u shpall fajtor për veprën penale të “drejtimit të automjetit...

U kap i dehur në timon, gjykata merr vendimin për Alban...

GJykata ka vendosur  “detyrim paraqitje” per kapitenin e Partizanit Alban Hoxha, i cili u arrestua këtë të dielë, pasi u kap i dehur në...

FOTO/U përfol se janë ndarë, Çiljeta ka marrë një vendim pas...

Portieri i Partizanit ndodhet në burg, për shkak se u kap i dehur në drejtimin e makinës. Alban Hoxha u arrestua të dielën, në orët...

Detaje nga arrestimi i portierit të Partizanit, çfarë zbuloi policia

Detaje të reja mësohen për arrestimin e portierit të Partizanit Alban Hoxha. Shkaku i arrestimit të tij ishte alkoli, pasi policia e kapi atë në...

Tronditet ekipi i partizanit, arrestohet Alban Hoxha

Një lajm tronditës vjen në kampin e Partizanit, pak ditë para derbit të javës së 15-të në Kategorinë Superiore, që “demat” luajnë ndaj Tiranës. Sipas...