Tag: aksident

Tiranë/ Aksident i rëndë, ndërron jetë 55 vjeçari

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 21:15, në rrugën “Teodor Keko”, automjeti me drejtues E. S., 32 vjeç ka goditur një këmbësor rreth 55 vjeç. Si pasojë e...

Vdiq në aksident, shqiptarët në Itali mbledhin donacione për familjen e...

Trupi i ndjerë, i cili u nis me një traget nga Bari, mbërriti në Shqipëri, ku do të kryhet funerali. Mediat italiane shkruajnë se gara...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident tragjik, 2 te vdekur ne aksin Fier-Lushnje

Një aksident i rende rrugor me pasoje vdekjen e dy personave ndodhi në aksin rrugor Fier-Lushnje ne oret e para te mengjesit. Nga përplasja e...

Aksident te Selvia, makina përplaset me patrullën e policisë

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje te “Selvia” në Tiranë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një patrullë policie, raporton “Balkanweb”. Nga përplasja e makinave...

FOTO/ Aksident në Divjakë, ja ku përfundojnë makinat

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Divjakë-Babunjë, pranë vendi të quajtur ‘Klubi Shoferit’. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë përfunduar...

FOTO/ Aksident fatal, vdes zv.ministri mbeten 3 të plagosur

Zëvendësministri i Turizmit dhe Kulturës i Turqisë, Haluk Dursun, mbeti i vdekur pas një aksidenti automobilistik të hënën pasdite në provincën Van. Ahmet Haluk Dursun...

Lajm i fundit/ Aksident i rëndë në Cërrik, 5 të plagosur

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Cërrik. Ngjarja është shënuar në zonën e qujatur “Kryqëzimi i Yllit”, ku një automjet ka...

ITALI/ Aksident i rëndë, furgoni përplas të riun shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në shtetin fqinj të Italisë. Një 19- vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi u përplas...

TRAGJIKE/ Humbin jetën dy shqiptarë në Itali, zbuloni emrat

Dy shqiptarë humbën jetën në një aksident tragjik në Itali. Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në Bologna. Sipas mediave italiane, dy viktimat janë identifikuar si...

Vlorë/ Aksident i rëndë, humb jetën 60 vjeçari

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë, me pasojë vdekjen e një personi. Mësohet se ngjarja është shënuar në Peshkëpi të...