Tag: AGRON SHEHAJ

Ftesa e Ramës për Reformën Zgjedhore, Shehaj: Pa u dënuar blerësit...

Ish-deputeti i PD Agron Shehaj, thotë se përderisa ata që kanë vjedhur vota janë të lirë, në Shqipëri s’mund të flitet për zgjedhje të...

Rivali i Bashës? Ja si përgjigjet Agron Shehaj

Në intervistën për gazetën Mapo, Agron Shehaj ka folur për herë të parë pas disa artikujve në media, që e cilësojnë si rival të...

INTERVISTA/Agron Shehaj: Ja si i gjej të dhënat për skandalet financiare...

Ish deputeti i PD-së, Agron Shehaj ka dhënë një intervistë për Gazetën Mapo, nga ku ka folur pa doreza duke treguar sesi arrin t'i...

Shehaj: Rihapja e TK, sfidë për autokratin që vjedh shqiptarët

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj ka pershendetur sonte rihapjen e teatrit kombetar me nje shfaqje te Medi Malkaj. Postimi i Shehaj: Sot Teatri Kombëtar ishte skena...

DOKUMENTI/ Agron Shehaj zbulon fitimet marramendese te koncesionit te Rruges se...

Shqipëria nuk është e varfër, por vidhet çdo ditë nga Rama dhe klientët e tij. Ky është bilanci i kompanisë që ka me koncesion...

FOTO/Ish-deputeti sqaron me detaje: Si u krijua kompania që mori koncesionin...

Nga selia blu, ish-deputeti Agron Shehaj ka shpjeguar me detaje gjithë aferat që lindin nga koncesionet korruptive. Shehaj eshte ndalur tek koncesioni për kontrollin e...

DOKUMENTI/Ish-deputeti denoncon koncesionin e radhës: Tenderi është bërë në fshehtësi të...

Ish deputeti i PD-së Agron Shehaj ka denoncuar sot një tjetër koncension të qeverisë Rama. Përmes dokumenteve të publikuar në rrjetet sociale, ish-deputeti shkruan se...

Taksa e re mbi naftën, ish-deputeti: Ja si Rama po mashtron...

Ka disa orë që kanë ndezur debatet dhe reagimet e forta pas informacionit se qeveria ka ndryshuar taksën për naftën, duke shtuar disa tarifa...

Samiti o Poznanit, Shqiperia eshte shkretuar

Ish deputeti i PD, Agron Shehaj tha sot se samiti i Poznanit i vendeve të Ballkanit Perëndimor e rikonfirmoi izolimin ekonomik dhe politik të...

“Nuk ka marrëveshje”, Ish-deputeti: Kthesa e vërtetë ndodh kur të hetohet...

Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj deklaron se nuk do të ketë marrëveshje tjetër. Në një postim në rrjetet sociale, Shehaj thotë se kthesa merret vetëm nëse...