Tag: AGRON SHEHAJ

Shehaj: Jemi në një situatë të jashtëzakonshme, Rama ka kapur të...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit”, është shprehur se, vendi është në një situatë të jashtëzakonshme. Sipas tij, kryeministri...

Shehaj nga Rumania: Vetëm me protesta mund të futen në burg...

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj, në një vizitë në Rumani ka qenë pjesë e disa takimeve dhe diskutimeve mes politikanësh europianë. Përmes një statusi në...

Ish-deputeti i PD: Aeroporti i Vlorës, një skemë vjedhjeje gjigande e...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, përmes një statusi në Fb ka akuzuar kryeministrin Rama se koncensioni i aeroportit të Vlorës është një...

Sondazhet/Ish-deputeti: Shumica me opozitën, Rama me oligarkët

Ish-deputeti Agron Shehaj duke iu referuar sondazheve të fundit shprehet i bindur se qytetarët janë me opozitën dhe jo me qeverinë. Shehaj shton se dhe...

Ish-deputeti për Kongresin e PS: Sot është festa e hajdutëve

Ish deputeti i PD-së, Agron Shehaj ka një reagim për Kongresin e Partisë Socialiste që po mbahet tek Pallati i Kongreseve. Nëpërmjet një postimi në...

Shehaj: Gjiknuri duhet të ishte në burg, sot bën fushatë për...

Pas emërimit të Damian Gjiknurit, sekretar për Çështje Zgjedhore në PS, ka ardhur edhe reagimi i ish deputetit të Partisë Demokratike, Agron Shehaj. Përmes një...

Nuk do te marrë më rrogën e deputetit, Shehaj bën gjestin...

6 motrat jetime nga Kukësi nuk do të vuajnë vendimin politik të Agron Shehajt për të hequr dorë nga mandati i deputetit. Lajmin e bëri...

“Tym në kabinën e avionit…”, reagon deputeti: Autoriteti i Aviacionit, agjent...

Pas ngjarjes së djeshme, ku një prej avionëve të kompanisë “Blue Panorama” bëri ulje të detyruar në pistën e Rinasit, ka ardhur edhe reagimi...

Pse PD po dorëzon mandatet, flet deputeti: Braçe të shqetësohet për...

Deputeti demokrat Agron Shehaj shkruan se arsyeja pse deputetët po dorëzojnë mandatet, është faktimi e mega korrupsioneve dhe përgjimeve për blerjen e votave. Gjithashtu deputeti...

Lënia e mandateve, Agron Shehaj mbështet Bashën: Ky parlament përfaqëson krimin,...

Sa vjen dhe shtohen përkrahësit e propozimit të kreut të PD-së, Lulzim Basha, për djegje të mandateve të deputetëve të opozitës. Më I fundit në...