Sport

#ONTOP

#ROZE

VIDEO/”Film komercial”, Ermali i përgjigjet thumbave të ish-kolegut të Portokallisë

Filmi i ri i Ermalit dhe Elvanës ende pa dalë, ka bërë bujë, kjo për shkak dhe të reklamimit të shumtë që i kanë...

Historitë e fundit e kanë lodhur shumë, këngëtari me famë botërore...

Ylli i muzikës pop me hite që i kanë kaluar miliona klikime është larguar nga muzika. Bëhet fjalë për Justin Bieber, i cili së fundmi...

FOTO/Olta Boka e konfirmon zyrtarisht, fejohet me djalin e ish-deputetit të...

Olta Boka prej kohësh është në një marrëdhënie me djalin e ish-deputetit të LSI, ndërsa ndjekesit ishin kuriozë per shkak se ai nuk njihej. Vitin...

“Eshtë kot fare bo bo ….”, Ronela i kthen përgjigje Çanit...

Ronela Hajati e ka një përgjigje për moderatorin Arian Cani pasi ky i fundit habiti me reagimin e tij në emision. Pas thumbimit të Çanit,...

Horoskopi, 26 mars 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Kjo e martë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur. Ky është momenti për të bërë bilancin e situatës tuaj aktuale. Sa...