Sport

#ONTOP

#ROZE

VIDEO/Çifti në Sarandë bën s*ks në ballkon, pushuesit shohin çdogjë

Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e apartamentit. Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe...

VIDEO/Jennifer Lopez si striptiste me përvojë, dalin skenat e nxehta nga...

‘Hustlers’ është filmi i ri me protagoniste Jennifer Lopez. Sapo është shfaqur traileri i ri, në të cilën shihet të ketë skena të nxehta...

“Çmenduri”, Moderatores iu mbush kupa me sfidën e plakjes: Bëj be...

Jo të gjithëve iu ka pëlqyer sfida e re e rrjeteve sociale me aplikacionin FaceApp i cili i transformon perdoruesit sesi do të duken...

VIDEO/Po bënin s*ks afër dritares, gruaja humb jetën pasi rrëzohet nga...

Një grua humbi jetën pasi u rrëzua nga kati i nëntë i një pallati në Rusi ndërsa po bënte seks. Ajo vdiq, ndërsa partneri...

Horoskopi, 18 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nëse marrëdhënia juaj me partnerin nuk është e kënaqshme, duhet te kini kurajën dhe guximin te diskutoni hapur me te. Gjithsesi mos prisni përmirësime...