Sport

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Në një lidhje me Eni Koçin, Genc Prelvukaj merr dhe pasaportën...

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka ndarë me ndjekësit një lajm të gëzueshëm për të. Kengetari nga Kosova ka njoftuar se ka marrë nënshtetësinë...

FOTO/Oriola Marashin e paska inspiruar Edi Rama, modelja tregon hapur për...

Dilemën që shumë vetë mund ta kenë patur, e ka shuar modelja e njohur Oriola Marashi. Bëhet fjalë për fotot ku modelet pozojnë me...

Horoskopi, 20 shtator 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Planetët do ndikojnë shume negativisht sot ne jetën tuaj ne çift. Debatet dhe mosmarrëveshjet do jene te pafundme. Beqaret ndryshe nga te dashuruarit do...

Shifra marramëndëse, zbulohet sa paguhet Elvana Gjata për gjysmë orë performancë

Koncerti i titulluar “Tingujt e Çarshisë” u organizua nga Qendra Informative Kulturore Shkup, projekt i cili ka për qëllim idenë e ringjalljen së Çarshisë,...

FOTO/Të gjithë mezi e prisnin, shtyhet koncerti i madh i këngëtarit...

Ka disa ditë që përgatitjet për këngëtarin Capital T vazhdojnë, i cili do te mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Data e koncertit që ishte...