Sport

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 8 dhjetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do kujdeseni mjaft sot për jetën tuaj ne çift dhe nuk do lini askënd t’ua prishe planet qe keni bere. Mbrëmja do jete mjaft...

VIDEO/Pas ndarjes ndjekësit provokojnë Rudina Dembacajn në postimin e fundit: Babai...

Rudina Dembacaj ka qene ne qender te vemendjes, per shkak të ndarjes së bujshme nga ish-bashkëshorti dhe lidhjes që dyshohet se ka me ish-deputetin...

Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar...

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj "Shiko Kush Luan". Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e...

Bebe Rexha, për herë të parë një intervistë në ekranin shqiptar,...

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ishte në Shqipëri këtë javë për të qenë pranë banorëve të prekur nga tërmeti në zonën e Bubqit...

Horoskopi, 7 dhjetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do ketë ngjarje te jashtëzakonshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do jete ndryshe dhe akoma me emocionuese se...