Roze

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Ngjitej maleve vetëm me bikini, alpinistja gjendet e vdekur dhe e...

Një alpiniste të cilën e pagëzuan me emrin 'Alpinistja me bikini' ka habitur të gjithë me ngjarjen e fundit të ndodhur. Pasi u bë e...

FOTO/Vajza nga Kosova rrëmben kurorën e ”Miss New York USA 2019”

Bukuroshja me origjinë shqiptare Florinda Kajtazi ka marrë titullin 'Miss New York USA 2019''. Kompeticioni i zhvilluar në USA, mblodhi vajzat më të bukura,...

Këngëtari i njohur në zi, humbet njeriun më të dashur

Këngëtari i njohur, Eugent Bushpepa ka humbur babain e tij. Babai i këngëtarit është ndarë nga jeta pas një aksidenti të rëndë në Tiranë, i...

Sakrifica që ka bërë kjo aktore për rolin e saj është...

Ylli i Games Of Thrones, Sophie Turner është e njohur për rolin e saj si Sansa Stark në film. Aktorja ka bërë dhe shumë...

Horoskopi, 21 janar 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Sot dashuria mund të marrë një hap prapa, ose çiftet mund të vendosin të heshtin lidhur me problemet. Disa keqkuptime mund të ndikojnë...