Politika

#ONTOP

#ROZE

Djali i Irfanit, shtepia e tij 20 milione dollare

Djali i Irfan Hysenbelliut, Fatmiri, ka blerë një shtëpi që kushton 20 milionë dollare, sipas resisted Who. Ai zoteron katin e fundit të një pallati,...

Horoskopi, 17 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjate kësaj dite do jeni te mbushur me shprese se te gjitha dëshirat qe keni pasur ne çift do iu realizohen. Ne fakt duke...

Dy të rinjtë dhunojnë bustin e Françesk Radit, irritohet Rozana: Më...

Rozana Radi është revoltuar pas veprimeve të fundit të dy djemve në kryeqytet. Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi, një video ku dy...

Aktorja e njohur turke në Shqipëri, publikon foton nga Saranda

Eshte përfolur prej disa ditësh se njëra prej aktoreve shume të dëgjuara turke po pushonte në bregdetin shqiptar. Aktorja turke e cila u bë shumë...

Horoskopi, 16 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do ëndërroni me shume sesa duhet gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe realiteti do ju duket i egër. Zbrisni me këmbë...