Politika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 22 janar 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mbajini sytë hapur drejt mundësive të reja në sferën sentimentale dhe jetoni çdo gjë që do ju vijë përpara. Parashikohen të reja të rëndësishme,...

FOTO/ Këngëtari shqiptar përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur

Blero duket se ka pasur probleme dhe për shkak të kësaj ka qene e domosdoshme për të përkujdesje mjekësore. Këngëtari me anë të një postimi...

“Shokon” Alban Ramosaj, publikon FOTO të tijat krejtësisht nudo siç e...

Alban Ramosaj momentalisht është duke shijuar ditët e pushimeve përrallore në Bali të Indonezisë. Këngëtari shqiptar na ka përditësuar çdo herë me foto e...

FOTO/Ngjitej maleve vetëm me bikini, alpinistja gjendet e vdekur dhe e...

Një alpiniste të cilën e pagëzuan me emrin 'Alpinistja me bikini' ka habitur të gjithë me ngjarjen e fundit të ndodhur. Pasi u bë e...

FOTO/Vajza nga Kosova rrëmben kurorën e ”Miss New York USA 2019”

Bukuroshja me origjinë shqiptare Florinda Kajtazi ka marrë titullin 'Miss New York USA 2019''. Kompeticioni i zhvilluar në USA, mblodhi vajzat më të bukura,...