X

Kryesore

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 19 Korrik 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Marrëdhënia ne çift do jete me e bukur gjate kësaj dite. Do i jepni me tepër rëndësi jetës intime dhe do provoni kënaqësi te...

Xhaka “provokon” sërish, bën shqiponjën me një person të vecantë

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe tani ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën. Ylli i Arsenalit...

Horoskopi, 18 Korrik 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndonëse do të keni keqkuptime të vogla që ju pengojnë, nuk duhet të dekurajoheni pasi në vendin e punës mund të hasni në vështirësi....

Lajmet me gjoksin jashtë, spikeren e heqin nga puna

Me siguri të gjithë e njihni spikeren Greta Hoxha e cila jepte lajmet gjysmë e zhveshur në Zjarr TV duke tërhequr vëmendjen e të...

MTV VMA/Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha marrin nominimet e...

Ne krenohemi me ato. Dhe ato dinë të na mbajnë gjithmonë të surprizuar. Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha, 3 këngëtaret me origjinë...