Kryesore

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Gruaja e Ermal Fejzullahut ‘i vjedh’ idenë kryeministrit, shkon me atlete...

Padyshim që dasma e moderatores Elita Rudi dhe këngëtarit Gjiko u kthye në vemendjen e mediave rozë. Publiku është njoftuar për dasmën virtualisht, duke u...

Robert Aliaj tregon për marrëdhenien e parë seksuale: Edhe pse përdhunim,...

Në një rrëfm të pazakontë, artisti Robert Aliaj, ka rrëfyer për herë të parë histori personale nga jeta e tij. Të gjithë e njohim Robertin...

FOTO/Çifti kalon çdo limit, martohen në plazhin e Italisë pa asnjë...

Dasmat janë gjithmonë momenti i shumëpritur për ata që vendosin ti japin fund beqarisë dhe për shumë të tjerë shndërrohet në një lloj sfidë...

Momente nga dasma, Shpend Ahmeti marton Gjikon dhe Elita Rudin

Ishte përfolur kaq shumë për ditën kur këngëtari Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi do të martoheshin. Çifti ka kurorëzuar dashurinë e tyre ditën e djeshme...

Horoskopi, 22 shtator 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mundohuni që në vendin e punës të mos shfaqni anët tuaja negative, pasi në mënyrë të pavullnetshme, mund të shkaktoni keqkuptime. Në dashuri, xhelozia...