Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 25 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

DASHI Do të flisni shumë me atë që keni në krah sot, por do ta kuptoni se nuk keni të njëjtat mendime mbi tema të...

Horoskopi, 24 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim...

Horoskopi, 23 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

DASHI Venusi do jete shume i favorshem per ju sot. Marredhenia qe keni krijuar do jete me e qarte dhe do kuptoheni mjaft mire me...

Rike Roçin e ngacmon burri i martuar me fëmijë, i bën...

Ish-banorja e Big Brother ka vendosur të bëjë publik, profilin e një mashkulli që nuk ka lënë gjë pa i thënë nëpër komente, duke...

Horoskopi, 22 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja dhe të përfshiheni...