Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 21 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Partneri do ju tregoje sot se është një kënaqësi e madhe t’iu kesh pranë ju. Nuk do mungojnë surprizat dhe propozimet interesante. Beqaret do...

Misheli, moderatori i njohur sjell burrin ne Tirane

Ish-moderatori i emisionit “Top Select”, Mishel Rrena ka sjellë së fundmi partnerin e tij, Tian Oliver, në Shqipëri. “Iconstyle” shkruan se çifti janë shfaqur publikisht...

FOTO/Deklarata me thumba, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj reagon pas zyrtarizimit të...

Ndarja e bujshme e Rudina Dembacajt me ish-bashkeshortin e saj nuk solli as inat dhe as urrejtje mes të dyve. Dyshja pranuan se ishin...

Horoskopi, 20 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jepni shume nga vetja vetëm qe partneri te...

Mashkull elegant, lajm i keq per ju. Femrat pelqejne tjeter gje!

Një nga studimet e fundit ka zbuluar se gratë tërhiqen nga burrat me bark, për një numër arsyesh të mbështetur në shkencë, duke filluar...