Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 24 qershor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite e favorshme për dashurinë ne çift kjo e sotmja. Do përkujdeseni jashtë mase për personin qe keni ne krah dhe do jeni me...

FOTO/Do shkriheni së qeshuri! Ja si futbollisti shqiptar i propozon të...

Futbollisti shqiptar, Taulant Xhaka ka vendosur më në fund t’i propozojë në mënyrën më romantike të dashurës së tij bukuroshe, Arbnorës. I ulur në...

Horoskopi, 22 Qershor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta juaj ne çift do ece me se miri gjate kësaj dite. Do i kushtoni me tepër kohe partnerit dhe gjithçka do shkoje për...

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...

Horoskopi, 21 Qershor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do e shijoni ne maksimum sot kohen qe do kaloni me partnerin tuaj dhe marrëdhënia ne çift do jete e mrekullueshme. Nuk do keni...