#GJEJPUNE

#ONTOP

#ROZE

Fotoja e rrallë e djalit të Çiljetës me babain e tij

Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando, i cili tashmë...

FOTO/Rudina dhe Mark Frroku shijojnë pushimet e para së bashku

Vetëm disa jave me pare, Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen e saj të dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo shkruante me heret ne nje postim...

Horoskopi, 22 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ambienti planetar do jete mjaft i ngrohte gjate kësaj dite. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe gjithçka do shkoje për mrekulli....

Horoskopi, 21 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Partneri do ju tregoje sot se është një kënaqësi e madhe t’iu kesh pranë ju. Nuk do mungojnë surprizat dhe propozimet interesante. Beqaret do...

Misheli, moderatori i njohur sjell burrin ne Tirane

Ish-moderatori i emisionit “Top Select”, Mishel Rrena ka sjellë së fundmi partnerin e tij, Tian Oliver, në Shqipëri. “Iconstyle” shkruan se çifti janë shfaqur publikisht...