Ekonomia

#ONTOP

#ROZE

FOTO/ Arrestohet aktori i njohur shqiptar

Aktori i njohur i grupit Stupcat, është arrestuar nga policia e Kosovës. Bëhet fjalë për Mensur Safqiun, i cili është kapur nga qytetarët teksa është...

FOTO/Kush do të ulet në fron, nisin bastet për serialin final...

Sezoni i 8 dhe i fundit i Game of Thrones për shumë pak ditë do të transmetohet dhe kjo ka bërë që fansat dhe...

Horoskopi, 23 mars 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dielli do ju furnizojë me energji gjatë kësaj dite, e cila do të jetë mjaft pozitive. Lidhjet sentimentale janë mjaft të favorizuara, ashtu si...

“S’ti kam marr ty paret!”/ Plas sherri?! Flori Mumajesi i kundërpërgjigjet...

Flori reagon pas deklaratës së Sabrisë se ai blen klikime. Në emisionin e mëngjesit në T7, #gjesi, këngëtari Sabri Fejzullahu ka akuzuar direkt Flori Mumajesin...

VIDEO/Në pritje të filmit “Dy gisht mjaltë”, Elvana publikon momentet gazmore...

Është një ndër filmat më gazmorë që pritet të dalë në kinematë shqiptare për pak ditësh. Elvana Gjata dhe Ermali janë protagonistë të filmit “Dy...