Ekonomia

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Aktori shqiptar i Hollivudit bëhet pronar i një ferme kanabisi

Çfarë ndryshimi ka ndodhur në 45 vite. Aktori me origjinë shqiptare, Jim Belushi - i cili u rrit, u bë aktor i njohur, komedian...

FOTO/Me një video nga kinemaja, Arbana Osmani zbulon se çfarë po...

Bes Kallaku muajin që lamë pas solli projektin e tij kinematografik me titull ‘Falco’, i cili sipas tij ishte një pasqyrim i realitetit shqiptar. Pavarësisht...

Horoskopi, 11 dhjetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Me partnerin do kuptoheni me se miri gjatë kësaj dite. Te dy do jeni edhe me tolerantë dhe te kuptueshëm. Kjo do iu afrojë...

Forbes rendit artistët më të paguar të 2019-tës

Prestigjiozja 'Forbes' ka zbuluar listën e saj vjetore të muzikantëve me fitimin më të lartë në botë. 10 muzikantët e listuar fituan pak më...

“Këtë nuk e prisja”/Endri Prifti iu përvishet kolegëve, mesazh dhe për...

Ashtu si në çdo kompetiicon ka dhe hatërmbetje, pakenaqesi dhe shumë probleme të tjera, të cilat jane mese të pranueshme. Por ku apeli bëhet nga...