Ekonomia

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 10 dhjetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do jeni shume përtacë gjate kësaj dite dhe do e lini rutinën ne çift t’iu pushtoje, Kjo ne fakt mund te jete aq e...

FOTO/Kurorën e më të bukurës në botë e rrëmben ‘Miss Afrika...

Kurorën e me te bukurës në botë e rrëmbeu 26-vjeçarja Zozibini Tunzi. Bukuroshja u kurorëzua Miss Universe 2019 në një konkurs të zhvilluar ditën...

FOTO/Rudina Dembacaj përfundon në spital, moderatorja tregon se çfarë i ka...

Kohët e fundit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj me të cilin...

VIDEO/Nga Elvana, Arilena e deri tek Stresi, publikohen disa nga këngët...

RTSH ka zbuluar për publikun këngët konkurruese në festivalin e Fundvitit. Disa javë para mbajtjes se tij, publiku ka mundësinë te njihet me kenget...

Largimi nga Top Channel, Florian Agalliu flet hapur për sherrin me...

Bëri bujë "sherri" per te cilen mediat folën gjatë mes Florian Agalliut dhe Ben Blushit, drejtorit te programacionit në Top Channel. Agalliu u largua nga...