PAMJE TE RENDA/Video e vrasjes së ‘La Katrinës’, shefes së kartelit të drogës

Ndaje

Keto jane pamjet e ekzekutimit të Maria Guadalupe Lopez Esquival e cila njihej si La Katrina, shefe e një karteli droge dhe drejtuese e një ekipi vrasësish.

21-vjeçarja kishte sulmuar ushtrinë, policinë dhe gardën në qytetin e saj. Nderkohe në tetor të vitit të shkuar, grupi i saj hapi zjarr mbi policinë, duke shkaktuar një masakër të vërtetë.
13 efektivë policie humbën jetën asokohe, ndersa deri me tani nuk mendohej se mes viktimave do te ishte dhe ajo.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje