Çifti i njohur i reperëve shqiptarë përdorin ndarjen për marketing, zbulohet mashtrimi

Ndaje

Ndarja e tyre bëri bujë, duke qënë se çifti i reperëve janë shumë të preferuar nga të publiku shqiptar.

Por, askujt nuk i kishte shkuar në mendje që ata të mund ta shfrytëzonin famën e tyre deri në kete pike. E kemi fjalën për Loredana dhe Mozzik.

Burime për “Thumb On” janë shprehur se artistët nuk janë ndarë kurrë por e sajuan këtë histori për vëmendje. “Loredana dhe Mozzik nuk janë ndarë kurrë.

Ka qenë një marketing i sajuar nga dyshja sepse e kanë të vetme mënyrë mbijetese për të qëndruar në treg. Burime të sigurta pranë çiftit thonë se janë bashkë, jetojnë bashkë dhe nuk janë ndarë kurrë. E gjitha ka qenë e sajuar për të qëndruar në vëmendjen e publikut shqiptar. Po ta vini re, kur doli sulmi për Loredanën, ishte gazeta zvicerane “20 minuten” që sulmonte çiftin.

Para disa ditësh, po e njëjta gazetë ka marrë një intervistë ekskluzive nga Mozzik. Kjo ka qenë e gjitha e sajuar për marketing. Kështu që, të qetësojmë njerëzit se nuk janë ndarë”, tregon ky burim. Kujtojmë se dyshja janë prindër të një vajze të quajtur Hana.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje