“U përpoqëm të sjellim realitetin”, mbyllet pas 10 vjetësh emisioni i njohur satirik

Ndaje

Prej më shumë se 10 vjetësh, emisioni satirik, Bypass Show do të mbyllë transmetimet e tij. Lajmin e ka bërë vetë të ditur redaksia e emisioni permes një postimi në rrjetet sociale.

Në postim shkruhet ndër të tjera që stafi i emisionit është përpjekur të tregoj gjithmonë realitetin ashtu siç është në të vërtetë.

Miq te Bypass Show. Prej 13 vitesh kemi qene bashke ne nje udhetim fantastik permes satires, nepermjet te ciles jemi perpjekur te sjellim tek ju realitetin ashtu sic eshte ne te vertete. Ne kuptimin e plote te fjales, kemi ndejtur shtrember dhe kemi folur drejt.

Por si cdo gje ne kete bote edhe udhetimi yne e ka nje fund. Nga sot Bypass Show nuk do ta vazhdoje me transmetimin e tij ne TV Vizion Plus, ku ndiqej prej me shume se nje dekade. Ju falenderojme perzemersisht qe keni qene pjese e hapesires sone “disinformuese” dhe sic thote edhe Bajko… RELAX!’ shkruhet në postim.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje