Gjobitet Jennifer Lopez, as këngëtarja e famshme nuk i shpëton dot gabimeve

Ndaje

Amerika njihet per ligjet e forta dhe per faktin se kushdo qe nuk i zbaton vuan pasojat me pas.

Jennifer Lopez është një prej yjeve me te pelqyer në botë, por kjo nuk e bën të paprekshme ndaj ligjeve.

Kengetarja është gjobitur së fundmi, dhe shkak është bërë vetëm një foto.

“Splazh News” ka gjobitur artisten e njohur pasi dy vite më parë ajo ka publikuar në instastoryn e saj një foto të saj dhe të fejuarit Alex teksa ishin kapur për dore, e cila ishte shkrepur nga paparacët e portalit.

Lopez e ka shpërndarë foton në instastoryn e saj, pa përmendur të drejtat e autorit, duke u bërë kështu e aksesueshme për t’u marrë nga të gjitha mediat e tjera.

Loading...

Leni një përgjigje