DETAJET/ Plagoset halla dhe nipi ne Nikel

Ndaje

Ngjarja e raportuar sikur ndodhi ne Lac ne fakt ka ndodhur ne Nikel. Njw grua dhe nje i ri kane mbetur te plagosur me arme zjarri.

I plagosur eshte Maringlen Haka dhe Shpresa Basha. Haja eshte 27 vjec.

Ata u qelluan me arme zjarri para baneses se tyre.

Loading...

Leni një përgjigje