DETAJE/Të riun e përplas makina në Lezhë, ndërron jetë në spital

Ndaje
Foto Ilustruese

Një djalë i ri është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë dhe ndërroi jetë në spital disa orë më vonë. Sipas policisë,  i riu u aksidentua teksa lëvizte me bicikletë në Ishull Lezhë.

Policia informoi se ai është 27 vjec, ndërsa për drejtuesin e mjetit nuk jepej informacion.

Lezhë /Informacion paraprak

Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në Lezhë i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i biçikletës i cili ndodhet në spital nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Loading...

Leni një përgjigje