Elvana ‘e djeg’ me valle në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Ndaje

Para pak ditëve aktorët e njohur Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i dhanë fund beqarisë.

Ata bënë një dasmë madhështore e me shumë të ftuar.

Në këtë dasmë nuk mungoi as shoqja e ngushtë e nuses, Elvana Gjata.

Në një video të publikuar shihen ajo dhe Jonida duke vallëzuar nën shoqërimin e këngës ‘gocë pejane’.

Loading...

Leni një përgjigje