VIDEO/ U imitua nga tre aktorët e njohur, reagon Agron Llakaj

Ndaje

Vëllezërit binjakë Romeo e Donald dhe Florian Binaj në prapaskenat e emisionit “Treshat”, kanë realizuar një video ku kopjojnë të qeshurën e aktorit të mirënjohur, Agron Llakajt.

Video po bën xhiron e rrjetit dhe pasi Agroni e ka parë, ka vendosur ta ripostojë dhe i ka dhënë një këshillë tre aktorëve.

“Ore cuna! Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!”, shkruan Agroni shoqëruar me emoji të qeshurash.

Loading...

Leni një përgjigje