SPILLE/ Humb jeten 32 vjecari, nxirret nga deti ne gjendje te rende

Ndaje

Foto ilustruese

Nje person humbi jeten sot ne plazhin e Spillese, njofton policia.

Rreth orës 12.00, në plazhin e Spillesë është nxjerrë nga uji në gjëndje të rëndë shtetasi J. XH.,32 vjeç banues në fshatin Luz i Madh, bashkia Rrogozhinë.

Shtetasit J.Xh, i është dhënë ndihma e parë dhe është transportuar menjëherë në drejtim të spitalit me autoambulancë por gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Leni një përgjigje