VASILI:Edi Rama është edhe i inkriminuar edhe idiot politik

Ndaje

 

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Vasili shkruan ndër të tjera se, Edi Rama është edhe i inkriminuar edhe idiot politik kur thotë që ai vetë të rrijë dhe ky Valdrin Pjetri të ikë.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Edi Rama i dy “i”-ve, i inkriminuar dhe idiot politik!!
Po mor po eshte vetem e vetem dhe askush tjeter pervec Edi Rames pergjegjes per kete Valdrin Pjetrin.
Po te kish cipe dhe turp jepte doreheqjen Edi Rama.
Po a ka cipe dhe turp Edi Rama?Jo se jo!

Kur Edi Rama me deficencen idiote te tij i cau derrasa gjithe Shqiperise me elegji per Valdrin Pjetrin,qe do nxirrte Shkodren nga drita ne erresire dhe shante opoziten a ishte po i njejti?

Cfare i paturpi dhe deficenti, se shkollepak dihet qe eshte!
Edi Rama eshte edhe i inkriminuar edhe idiot politik kur thote qe ai vete te rrije dhe ky Valdrin Pjetri te iki.

Per te dyja duhet te largohet Edi Rama,por edhe qofte edhe per njeren nga te dyja del dhe tepron.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje