VIDEO/ Me maska dhe leva, si ndodhi grabitja në Gjirin e Lalzit

Ndaje

Dy persona kanë kryer gjatë natës së kaluar një grabitje spektakolare në zonën e Gjirit të Lalzit. Autorët e maskuar kanë grabitur fillimisht një automjet tip Range Rover dhe atë e kanë përdorur më pa edhe në grabitjen e kasafortës me para të një supermarketi.

Makina luksoze ishte e parkuar vetëm pak metra larg një vile te Gjiri i Lalëzit dhe i përkiste një 55-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur në një zonë mjaft të populluar, ku shumë politikanë të njohur dhe biznesmenë kanë vilat te Gjiri i Lalëzit.

A ka siguri në këtë vend?

Me maska dhe me leva hekuri, ata zbresin nga Range Rover dhe vjedhin kasafortën.

Publiée par JOQ Albania sur Mardi 23 juillet 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje