VIDEO/”Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie”,ndjekësit ngacmojnë moderatoren: Vij nga familje…

Ndaje

Moderatorët dhe të famshmit shqiptarë gjithmonë behën objekt diskutimi, sidomos kur ata ndajne moment nga jeta e tyre private.

Moderatorja sportive Ilda Bejleri së fundmi udhëtoi drejt ishullit luksoz Mykonos. Udhëtimi i saj me helikopter privat drejt ishullit grek dhe jeta e luksit me rolex në dorë dhe pushime të majme, kanë bërë që ndjekësit e saj të jenë kuriozë, se ku i gjen ajo të ardhurat për një jetë të tillë.

“Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”– është kuriozuar ndjekësi teksa ka vënë rë detajin.

Por, siç e ka shpjeguar edhe herë të tjera, moderatorja seksi ka dhënë detaje se vjen nga një familje e pasur tiranase dhe përveç kësaj, paguhet shumë mirë.

“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjëtër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë,”- i përgjigjet Ilda Bejleri fansit të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje