“Jam me kancer”, Kastro Zizo jep sqarimet pas postimit që i tronditi të gjithë ndjekësit

Ndaje

Një postim i fundit i tij i tronditi të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Kastro njoftoi ne rrethana te paqarta se ishte me kancer dhe këtë nuk hezitoi ta publikonte.

Në rrjet u përhap menjëherë lajmi se Kastro vuante nga sëmundja e rëndë, ndërsa vetë këngëtari ka vendosur të sqarojë gjithçka ditën e sotme. Mesa duket, ka qene nje tjetër lojë e tij, duke qënë se ai mbahet për të tilla provokime.

Në një postim në Instastory, ai i kundërpërgjigjet të gjithë atyre që donin me të vërtetë që ai të kishte kancer.

Një kundërpërgjigje ndaj atyre që më donin vërtet me kancer, një emër që duhet respektuar para se t’më bësh shok me të. E gjitha ishte një lojë fënde ndaj rracës së keqe që po rritet.

Nëse vërtetë do kisha kancer dhe do më thoninn që i kam dhe nja 6 muaj jetë, hahaha… besomëni që do ishin së paku nja 12 vrasje të pashpjeguara dhe nja 30 të vërtetuara. Kështu që jam shëndoshë e mirë miq. Ju dua.”– shkruan Kastro në postim.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje