VIDEO/Jennifer Lopez si striptiste me përvojë, dalin skenat e nxehta nga filmi i ri

Ndaje

‘Hustlers’ është filmi i ri me protagoniste Jennifer Lopez. Sapo është shfaqur traileri i ri, në të cilën shihet të ketë skena të nxehta dhe shumë ngjarje dinamike.

JLo shihet si një striptizere me përvojë, e cila edhe trajnon një vajzë të re e cila do të mësojë këtë profesion. Në këtë film me Jennifer Lopez e Constance Wu luan edhe reperja Cardi B.

Cardi ka përvojë në këtë fushë pasi ajo para se të bëhej e famshme ka fituar një shumë të madhe parash si valltare e klubeve të natës, të cilat i ka shfrytëzuar për të zhvilluar karrierën si repere.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje