VIDEO/Çifti në Sarandë bën s*ks në ballkon, pushuesit shohin çdogjë

Ndaje

Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e apartamentit.

Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe të qytetarëve të tjerë, të cilët e kanë denoncuar aktin, pasi rrotull mund të kishte edhe të mitur.

KLIKO VIDEO-

Loading...

Leni një përgjigje