Ja vertetimi i Shoqates se Bashkive te Shqiperise per dorezimin ne Gjykaten Kushtetuese

Ndaje

Vertetimi per dorezimin ne Gjykaten Kushtetuese te kerkeses se Shoqates se Bashkive te Shqiperise per:

1. Konstatimin antikushtetues te procesit te 30 Qershorit.

2. Verifikimin e kushtetueshmerise se Bindjes Demokratike lidhur me regjistrimin e saj per 30 Qershorin.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje