Horoskopi, 19 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Jeta ne çift do marre bekimin e yjeve gjate kësaj dite. Te gjitha konfliktet do zgjidhen dhe do krijoni një lidhje edhe me te forte. Beqaret nuk do i rezistojnë dot sharmit te disa personave qe do njohin dhe do hidhen menjëherë ne krahët e tyre. Financat duhen pasur me ne qendër te vëmendjes sot. Po e kaluat lehtësisht edhe këtë dite nuk do keni probleme për një kohe te gjate.

Demi

Kjo dite do jete vendimtare për ju. Nëse keni pasur probleme te mëdha, mundohuni t’i zgjidhni sa me pare sepse situata mund te ndërlikohet me tepër. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë verbërisht personave qe do njohin, por duhet ta kenë një hije dyshimi. Ekuilibri financiar do përmirësohet nga dita ne dite. Do ndiheni edhe e mire ne këtë sektor.

Binjaket

Çiftet qe kane kohe qe e kane humbur ekuilibrin dhe kane pasur probleme serioze, sot do e rigjejne energjinë për te ecur përpara. Toleranca do jete një pike e forte për ta. Ata qe kane pasur dite te mira do vazhdojnë si gjithmonë. Beqaret do bëjnë shume persona për vete, por do ndalen me aq. Ne planin financiar do përballeni me vështirësi te mëdha. Kujdes!

Gaforrja

Marrëdhënia ne çift nuk do jete aspak e keqe gjate kësaj dite. Përkundrazi do mundoheni te gjeni sa me tepër kohe për ta kaluar me atë qe keni ne krah. Beqaret qe pëlqejnë aventurat do jene me fat, te tjerët do duhet ende te presin edhe pak kohe. Ne planin financiar nuk duhet t’iu besoni personave te jashtëm dhe nuk duhet te merrni vendime te nxituara.

Luani

Jeta ne çift mund te ketë disa tronditje te vogla gjate kësaj dite, por nuk duhet te alarmoheni. te gjithë kalojnë faza te tilla. Beqaret nuk duhet te flirtojnë me këdo qe do ndeshin përpara, por duhet me pare te njihen me personat. Saturni do jete planeti do e turbullojnë sektorin e financave. Do shpenzoni pa u menduar dhe nuk do dini çfarë te bëni kur te mbeteni pa para.

Virgjeresha

Do kaloni momente te mrekullueshme sot me partnerin tuaj. Do jeni te pandashëm dhe do bashkëpunoni për gjithçka. Beqaret ka shume gjasa te bëhen “skllevër” te një dashurie pasionante, por qe me kalimin e kohëve mund t’i dëmtojë se tepërmi. Ne planin financiar do keni fat dhe do mund te kryeni te gjitha shpenzimet me te nevojshme.

Peshorja

Dita do filloje me debate dhe mosmarrëveshje sot, por me kalimin e orëve situata mund te përmirësohet. Mundohuni te tregoheni me te kuptueshëm dhe te toleroni here pas here. Beqaret do joshin pa fund dhe ne mbrëmje do e gjejnë dike qe do iu përshtatet. Me financat do ketë disa probleme te vogla te cilat do rregullohen me pak përkujdesje.

Akrepi

Nëse doni qe jeta juaj ne çift te shkoje mire, mundohuni te mos tregoheni dominues dhe shume kërkues. Me një komunikim te ngrohte do ia kaloni mire. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare. Dashuritë e mëdha duhet ende pak kohe qe te vijnë. Financat do fillojnë qe sot te kenë disa përmirësime te vogla.

Shigjetari

Te dashuruarit do kenë debate te forta me partnerin e tyre sot. Disa do kërkojnë me shume pavarësi sesa duhet dhe kjo do krijoje konflikte. Beqaret do jene te parrezistueshem. Mundësitë për te filluar shume shpejt histori dashurie do jene te mëdha. Financat do jene te stabilizuara fale mbështetjes qe do iu japë Dielli. Gjithsesi bëni kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Dite mjaft e bukur dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjithçka do shkoje ashtu si ju e kishit menduar prej kohesh. Partneri do ua plotësojë edhe dëshirat me te zjarrta. Beqaret do vazhdojnë ende te jene ne kërkim te princit te tyre te kaltër, por pa shume fat. Ne planin financiar duhet te merrni masa sa me shpejt qe situata mos dale jashtë kontrollit.

Ujori

Tregohuni me te kuptueshëm gjate kësaj dite me partnerin tuaj dhe mundohuni here pas here te falni. Vetëm ne këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do ece si duhet. Beqaret do ëndërrojnë pa fund, por vetëm kaq. Nuk do kenë aq sot fat për te filluar histori pasionante. Nëse nuk doni qe financat te bëhen problematike, mos shpenzoni shuma marramendëse.

Peshqit

Se bashku me partnerin do bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël sot, por kjo do e beje lidhjen tuaj edhe me emocionuese. Kënaqësia do jete e papërshkueshme. Beqaret do e kenë shume pranë personin qe kane ëndërruar, mjafton qe ata te përfitojnë nga rasti qe do iu jepet. Buxheti duhet riorganizuar sa me pare qe te jete e mundur. Mos u hallakatni kot.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje