FOTO/”Kemi frikë të hapim dritaren”, ish-drejtoresha e Tatimeve denoncim të fortë ndaj Lelit në Vlorë

Ndaje

Mania e ndërtimeve nuk ndodh vetëm në Tiranë, pasi dhe në qytete te tjera jepen leja pothuajse çdo ditë.

Një denoncim të tillë e ka bërë ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj. Ndërsa poston dy foto të një pallati që po ndërtohet në qytetin bregdetar, Shehaj shkruan se, edhe pse jemi në 2019-ën, nuk ruhet distanca minimale nga pallati në pallat.

Sipas ish-drejtoreshës së Tatimeve, ke frikë të hapësh dritaren se të hyn komshiu dhe hajduti brenda, kur ti nuk je aty.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje