Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 anëtarë të një familjeje

Ndaje

Nje aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Mësohet se kanë mbetur të plagosur 5 anëtarë të së njëjtës familje, dy në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te ures se Matit ne Lezhe, rreth ores 02:00 te mengjesit.

Sipas burimeve, në aksident janë përfshirë dy automjete dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 anëtarët e familjes, qe udhëtonin në të njëtin mjet.

Dy janë ne gjendje te rende, te cilët janë nisur drejt spitalit te Traumës në Tiranë.

Loading...

Leni një përgjigje