Vlorë/ Shpërthen një tjetër bombol gazi , shtëpia në flakë

Ndaje

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një banesë në Drashovicë të Vlorës. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në banesën e Razi Hoxhës dhe nuk ka të lënduar.

Ndërkohë raportohet se ka vetëm dëme të shumta materiale. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat e shpërthimit.

Kujtojmë që ky është rasti i dytë i shpërthimit të bombolës në vetëm pak ditë

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje