“Druaj se presidenti flet kot”, Vasili ironi: Nuk e di Meta se qeveria e ka mbaruar me sukses integrimin…

Ndaje

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar kryeministrin Edi Rama përmes një videoje, kur ai shprehej i sigurtë për hapjen e negociatave qysh me hërët, teksa ne fakt vendimin përfundimtar pritet ta marrim në  Tetor.

Vasili ironizon dhe i drejtohet presidentit Ilir Meta që të informohet për suksesin që Rama ka arritur me shpalljen e negociatave me herët, për të cilën ka falenderuar dhe ambasadorët.

Druaj se presidenti po flet kot !!(VIDEO).

Perse eshte kaq i preokupuar Presidenti se do ngelet serish ne vjeshte qeveria dhe ne 19 tetor per integrimin europian?Nuk e di Presidenti se Qeveria e ka mbaruar me sukses te plote integrimin europian qe ne 27 qershor 2018 bile ka marre dhe daten,sigurisht imagjinare.

Edi Rama u ka ndare edhe dekorata ambasadoreve per kete sukses te papare.Ndaj i nderuar President veri ne pune keshilltaret e tu.

Me qe ata nuk te informojne, po jua tregoj une edhe me VIDEO kete sukses,qe kryeministri e ka arritur me kohe….dhe qe ju nuk e keni marre vesh akoma”,-shkruan Vasili.

Druaj se presidenti po flet kot !!(VIDEO).Perse eshte kaq i preokupuar Presidenti se do ngelet serish ne vjeshte qeveria dhe ne 19 tetor per integrimin europian?Nuk e di Presidenti se Qeveria e ka mbaruar me sukses te plote integrimin europian qe ne 27 qershor 2018 bile ka marre dhe daten,sigurisht imagjinare.Edi Rama u ka ndare edhe dekorata ambasadoreve per kete sukses te papare.Ndaj i nderuar President veri ne pune keshilltaret e tu.Me qe ata nuk te informojne, po jua tregoj une edhe me VIDEO kete sukses,qe kryeministri e ka arritur me kohe….dhe qe ju nuk e keni marre vesh akoma

Publiée par Petrit Vasili sur Mercredi 17 juillet 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje