Djali i Irfanit, shtepia e tij 20 milione dollare

Ndaje

Djali i Irfan Hysenbelliut, Fatmiri, ka blerë një shtëpi që kushton 20 milionë dollare, sipas resisted Who.

Ai zoteron katin e fundit të një pallati, nga i cili sheh gjithë Tiranën.

Në një intervistë për revistën “Who”, Fatmiri ka treguar për herë të parë pamjet nga shtëpia e tij luksoze, tek e cila ka dhënë shumë ide dhe vetë.

Shtëpia e tij përfshin një palestër, një kinema private dhe një pishinë. Gjithashtu, ai ka një dhomë të veçantë për gardërobën e tij, palestër, si dhe një fushë kalçetoje.

Por me sa duket behet fjale per katin e fundit te nje pallati ndertuar nga i ati i cili eshte eshe pronar i birra Korca si dhe i grupit mediatik Focus group.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje