Rrëzohen zgjedhjet dhe në Tiranë, çfarë vendosi Gjykata

Ndaje

Të njejtën rrugë ka ndjekur dhe Gjykata e Tiranës, e cila nuk i ka njohur votimet e 30 Qershorit. Bëhet fjalë për kandidatin e PS në Bashkinë Vorë, Agim Kajmakun.

Ajo ka shpalluar moskompetencë dhe e ka adresuar çeshtjen në Gjykatën e lartë. Ishte fillimisht Gjykata në Durrës ajo që rrëzoi zgjedhjet e 30  Qershorit (kliko ketu). 

VIJON…

Loading...

Leni një përgjigje