Basha uron Von Der Leyen: Lajm i mire edhe per Shqiperine

Ndaje

Lideri i opozitës Basha uron gruan e parë Presidente të Komisionit Europain: Lajm i mirë pë Be dhe Shqipërinë!

“Urimet më të ngrohta për Presidenten e re të Komisionit Europian, Ursula Von der Leyen. Gruaja e parë në drejtimin e Komisionit të BE është një lidere me besim të fortë në vlerat thelbësore europiane të lirisë, demokracisë, sundimit të ligjit dhe dinjitetit individual. Një lajm i mirë për BE dhe Shqipërinë! “

Loading...

Leni një përgjigje