Ja zonat e Tiranës që s’do të kenë drita për dy ditë

Ndaje

Në dy ditët në vazhdim Tirana do të shoqërohet sërish me ndërprerje të vazhdueshme të energjisë, kjo për shkak të remonteve që po bën OSSHE.

Njoftim për abonentët Tirane

Datat 17-18 Korrik
Për shkak të investimit në kabina, të cilat i janë nënshtruar rikonstruksionit, në datat 17-18 korrik do të stakohet energjia ? në këto zona në Tiranë ????
17 korrik
9:30-15:00
rruga “Mehmet Brocaj”, rruga “Ferit Xhajko”?
9:00-11:00
rruga “Sokrat Miho”?

09:00-12:00
rruga “Nikollë Kacorri”, prane zonës së Pallatit me Shigjeta?
09:00-15:00
rruga “Teodor Keko”, rruga “Skënderbej”, rruga e Durrësit, prane Bllokut të Ambasadave, rruga “Rifat Bodinaku” rruga “Tefta Tashko Koco”?
09:00-16:00
rruga “Njazi Meka”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Abedin Cici”?
12:00-15:00
rruga “Besim Daja” pranë rrugës “Ferit Xhajko”?
12:00-16:00
rruga “Frosina Plaku”?
13:00-15:00????

rruga “Sabri Preveza” pranë rrugës “Teodor Keko”?
18 korrik
09:00-11:00
zona Mëzez
11:00-15:00
zona Fushë Mëzez?
09:00-15:00
rruga “Vaso Pasha”, rruga “Brigada e VIII”, rruga “Ali Pashë Gucia”, zona Zall Mner, rruga “Teodor Keko” tek Astiri?
09:30-15:00

rruga “Mine Peza”?
09:00-13:00
rruga “Janko Theodhosi”, rruga “Karl Gega”?
13:00-15:00
rruga “Memo Meto” pranë rrugës “Ferit Xhajko”?
09:00-13:00

rruga “Vangjush Furxhi”, rruga “Myslym Shyri”, rruga “Nikolla Lena”?

09:00-14:00
rruga “Nikolla Janku” pranë ish-Ekspozita Sot?
09:00-16:00
rruga “Njazi Meka”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Abedin Cici”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje