Horoskopi, 17 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Gjate kësaj dite do jeni te mbushur me shprese se te gjitha dëshirat qe keni pasur ne çift do iu realizohen. Ne fakt duke filluar qe nga mesdita gjithçka do filloje te konkretizohet. Nëse jeni ende beqare do ju duhet te bëni akoma me tepër durim. Ne planin financiar do ndikoheni negativisht nga planetët dhe situata mund te përkeqësohet. Kujdes!

Demi

Do ketë disa mosmarrëveshje te vogla ne jetën tuaj ne çift sot, te shkaktuara këto nga ndikimi i disa personave te jashtëm. Mundohuni qe here tjetër te mos ua vini veshin. Beqaret me mire te mos hedhin asnjë hap sot sepse mund te zhgënjehen pa mase. Financat do jene edhe me te mira. Do arrini te shlyeni borxhet e hershme dhe te shpenzoni pa frike.

Binjaket

Fale ndikimit pozitiv te Venusit, sot do arrini t’i zgjidhni edhe vështirësitë e vogla qe ju kishin dale ne jetën tuaj ne çift. Do tregoheni me tolerante me te dhe do i kuptoni gabimet qe keni kryer ne te shkuarën. Beqaret do kenë takime te papritura mirëpo personat qe do kenë pranë nuk do i tërheqin dhe aq shume. Financat do jene te mira. Vazhdoni t’i menaxhoni me maturi.

Gaforrja

Qielli i dashurisë do jete i turbullt gjate kësaj dite dhe kjo do jete e rrezikshme për jetën tuaj ne çift. Nëse mundeni qëndroni paksa larg atij qe doni dhe reflektoni. Beqaret do fillojnë te pëlqejnë jashtë mase një person te cilin dikur e kane tallur. Financat mund te kenë edhe ndonjë tronditje për shkak te disa shpenzimeve te detyruara qe do ju duhet te kryeni.

Luani

Me ne fund do e rigjeni komunikimin ne çift dhe do flisni me hapur me partnerin tuaj. Atmosfera do filloje te ngrohet jashtë mase. Beqaret duhet te jene realiste dhe me këmbë ne toke. Po gabuan sot do vuajnë për gjithë jetën. Financat do jene me te qëndrueshme se disa kohe me pare. Do ndiheni me te sigurte kur te kryeni ndonjë shpenzim sado te vogël.

Virgjeresha

Dite plot ngjyra kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do zbuloni karakteristika te tjera te partnerit tuaj dhe do e dashuroni akoma me tepe rate. Beqaret do kërkojnë gjithë kohës personin e duhur, por as sot nuk do ia arrijnë dot qëllimit te tyre. Financat do kenë goxha përmirësime nga disa kohe me pare, megjithatë nuk duhet tepruar me shpenzimet.

Peshorja

Me pak durim dhe mirëkuptim mund te arrini t’i zgjidhni mosmarrëveshjet ne çift sot. Te dy duhet te jepni me tepër nga vetja ne mënyrë qe situata te përmirësohet shpejt. Beqaret duhet ta largojnë turpin nëse duan te gjejnë shpirtin binjak. Mundësitë sot do jene te shumta. Situata financiare nuk do ketë as problemin me te vogël. Kryeni shpenzimet qe ju duhen.

Akrepi

Posesiviteti, padurimi dhe kritikat e tepruara mund ta prishin atmosferën e ngrohte qe ekziston ne çift. Mos i bën dem vetes suaj dhe atij qe keni ne krah. Beqareve do ju plotësohet një nga ëndrrat me te mëdha dhe do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Financat do jene te mira, por duhet te vendosni disa limite me shpenzimet. Po e tepruar do keni probleme.

Shigjetari

Si te dashuruarit ashtu edhe beqaret do kalojnë një dite te mrekullueshme sot. Ata qe kane dike ne krah do përjetojnë ndjesi te veçanta pranë partnerit, ndërsa ata qe janë vetëm me ne fund do ndihen te plotësuar. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Ne planin financiar do rrezikoni shume, por do ia dilni mbanë me sukses. Nuk duhen marri gjithmonë hapa te tilla.

Bricjapi

Dite shume pasionante dhe e mbushur me emocione te forta kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni shpesh si ne ëndërr sot dhe nuk do doni qe dita te mbaroje. Beqaret ka shume mundësi te afrohen me një person te afërm te disa kushërinjve te tyre. Ne planin financiar duhet te shmangni investimet apo transaksionet e ndryshme.

Ujori

Gjithçka do shkoje ashtu si ju e kishit ëndërruar sot ne jetën tuaj ne çift. Do përkujdeseni për partnerin dhe do i kushtoni atij me tepër kohe se kurrë me pare. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë shume lajkave te disa personave qe do njohin rishtazi sepse një pjese do duan thjesht te tallen. Ne planin financiar do i zgjidhni te gjitha problemet dhe do jeni me te qete.

Peshqit

Te dashuruarit do jene kokëfortë dhe nuk do i pranojnë sugjerimet qe do iu japin disa personat qe kane ne krah. Po vazhduat kështu do keni debate me ta. Beqaret nuk do tërhiqen me nga aventurat kalimtare, por do kërkojnë histori dashurie serioze dhe afatgjata. Mundësitë sot do jene te pakta. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje