Ngjarja tronditëse e abuzimit seksual të 18-vjeçares, Gjykata e Kurbinit vendos për babain monstër

Ndaje

Gjykata e Shkallës së Parë Kurbin dha sot masën “Arrest me burg” për Shkëlqim Isufin, i akuzuar për veprën penale të ” Marrëdhënieve seksuale ose homoseksuale me persona në gjini ose kujdestari”.

Arrestimi  tij erdhi pas denoncimit që e bija bëri ne nje emision investigativ, ku rrëfeu tmerrin e perjetuar dhe presionet bashke me kercenimet nga familjaret e saj.

48 vjeçari akuzohet edhe për “Marrëdhënie seksuale me të mitur”, dy akuza këto, ndër më të rëndat të kodit. Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura për shkak të delikatesës, por edhe për faktin se çështja është nën hetim.

LEXO ketu artikujt per ngjarjen

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje