VIDEO/Pasi guxoi me look-un e ri, këngëtarja shqiptare tani i lejon fansat t’ia prekin dhe të pasmet

Ndaje

Dafina Zeqiri është konsideruar si këngëtarja shqiptare më me stil ndërsa fansat kanë pëlqyer gjithmonë origjinalitetin si artiste, pasi nuk ka tentuar të imitojë apo kopjojë ndonjë idhull apo artist ndërkombetar.

Së fundmi, të gjithë shtangëm kur pamë se Dafina kishte prerë flokët shumë shkurt pas kokës dhe me një ngjyrë  afër bjondes. Guximi i saj i ka kaluar pritshmëritë e të gjithëve.

Në rrjet qarkullon një video, ku Dafina “thyen dhe rregullat” duke dalë  jashtë normales.

Dafina e guximshme po del të jetë edhe në skenë, ajo në një koncert të mbajtur këto ditë, shihet duke ja kthyer të pasmet publikut, të cilët i ka lejuar ta prekin.

VIDEO-KLIKO

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje