FOTO/‘Bllokohet’ Lamborghini në Tiranë, policia e mbush me gjoba

Ndaje

Një makinë tejet lukzose dhe jo nga ato që shohim përditë tërhoqi vëmendjen në rrugët e kryeqytetit.

Një makinë luksoze e tipit ‘Lamborghini’ u pa dhe e parkuar në zonën e Bllokut. Deri këtu nuk shohim të ketë asnjë gjë që shkon keq, por automjetit të “rëndë” i ka shpëtuar një detaj i rëndësishëm.

Automjeti është bllokuar pasi që drejtuesi i saj kishte parkuar disa herë gabim në Tiranë. Policia Bashkiake ka reaguar duke bërë bllokimin  e mjetit si edhe gjobitjen e drejtuesit të mjetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje