FOTO/I la të gjitha për ERTV-në, moderatorja nuk e harron “zakonin e vjetër”

Ndaje

Prej kohësh, Anjeza Maja është stacionuar në televizionin e kryeministrit Rama dhe aty duket se çdogjë po i shkon më së miri.

Maja prej kohësh drejton programet e saj ‘E zgjidha’ dhe “Njerëz të padukshëm”, në televizionin e kryeministrit ku është parë në disa kronika. Por zakonin e vjetër, si duket Anjeza nuk e harron.

Mesa duket moderatores i mungojnë televizionet kombëtare pasi ka vendosur që të rikthehet sërish në ‘TV Klan’.

Vetë moderatorja ka bërë me dije se do të prezantojë “Maratonën e Këngës Popullore”, eveniment që shkon në çdo qytet. ‘Bashkë prapë tek Maratona e Këngës 2019, nisim këtë të shtunë’, shkruan moderatorja.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje