ELBASAN/Digjet makina , dyshime për zjarr të qëllimshëm

Ndaje

Digjet gjatë natës një makinë tip “Passat” në qytetin e Elbasanit. Makina ishte në pronësi të shtetasit Enea Çorbaxhiu.
Sipas të dhënave të para të policisë së Elbasanit, zjarrvënia dyshohet të jetë e qëllimshme.

Elbasan/ Informacion paraprak
Në orët e para të mëngjesit në Elbasan, ka rënë zjarr në mjetit tip “Pasat”, në pronësi të shtetasit E.Ç. i cili ishte i parkuar në rrugë pranë banesës.

Si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.
Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është i qëllimshëm, grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje