VIDEO/Paloma tregon hapur vesin e bashkëshortit: Kur grindemi merr mamin…

Ndaje

Marrëdhënia mes vjehrrave dhe nuseve është gjithmonë komplekse dhe ndonjëherë nuk ka ndonjë parim universal qe duhet ndjekur për të qënë gjithmonë në rregull.

Në panelin e “ ftesë në 5”, një grup personazhesh të njohura kanë folur për raportet që kane me vjehrrat apo prindërit e partnerëve.

Mes tyre, dhe gazetarja e njohur si Paloma, ka treguar rreth një vesi te keq që ka bashkeshorti i saj sa herë ata zihen.Paloma tregoi mes të qeshurash, se sa herë zihen, bashkëshorti merr në telefon të emën, por ajo asnjëherë nuk i jep të drejtë, pasi ka me shume qejf nusen sesa djalin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje