Mesazhi te Ilir Meta: Votat bene s*ks me njera tjetren dhe u shumuan

Ndaje

Presidenti Ilir Meta eshte tallur qe ne mengjes sot me shifren e votave nxjerre nga KQZ.

Ja postimi i Metes:

Të dashur miq! Duke ju uruar një të dielë sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit! 😅

Të dashur miq! Duke ju uruar një të dielë sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit! 😅

Publiée par Ilir Meta sur Dimanche 7 juillet 2019

Loading...

Leni një përgjigje