Devoll, ndalohet futja e materialeve zgjedhore

Ndaje

Ditën e sotme  Bashkia e Devollit i ka dërguar letër Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ku shkruhej se akti për caktimin e Qendrave të Votimit do të shfuqizohet.
“Akti për caktimin e Qendrave të Votimit, shfuqizohet. Qendrat e Votimit, në administrim të bashkisë”, thuhet në letrën e Bashkisë Devoll drejtuar KQZ-së.
Bashkia Devoll thekson se nuk do të lejojë futjen e materialeve zgjedhore në ambientet që administrohen nga bashkia.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje